team EYC

Dit team werkt heel hard achter de schermen.

Céline De Coninck

projectleider
celine.deconinck@stad.gent

Zorgt dat de flow in goede banen geleid wordt, bij haar moet je zijn voor de 20 van ‘24 en voor acties vanuit jeugdwerk.

Philippe Michiels

assistent projectleider
philippe.michiels@stad.gent

Het financiële brein, hij weet bij wie je moet zijn binnen de stadsdiensten. Schreef het dossier met Tina Van Acker. 

Jente Goddemaer

projectmedewerker participatie
jente.goddemaer@stad.gent

Hij volgt in het team Gent Cultuur 2030, Welzijn en Participatie op. Voor vrijwilligers vindt hij een plekje! Zin om mee te werken, stuur hem een mailtje. 

Janne Vanoppen

projectmedewerker Europa
janne.vanoppen@stad.gent

Kent Erasmus+ als haar broekzak. Voor uitwisselingen ben je bij haar aan het juiste adres. Zet mee de subsidie-infomarkt ‘Check Je Idee’ op.

Stefanie Callens

projectmedewerker events
stefanie.callens@stad.gent

Ondersteunt jongeren en organisaties in het opzetten van events. De opening, closing en het urban sports festival Asfalt neemt zij voor haar rekening.

Mathias Timmermans

coördinator communicatie
mathias.timmermans@stad.gent

Mathias coördineert, ontwikkelt, brainstormt over alles die met communicatie te maken heeft. Hij ontwikkelt ook het mediateam en het verhalenplatform

Xenia Tranchet

communicatie medewerkster
xenia.tranchet@stad.gent

Ze zet de juiste projecten in de kijker en zorgt voor de Instagram, Facebook en TikTok. Stuur ons gerust content door die we kunnen delen op onze kanalen.